Akce v obci a okolí

Rozscvěcení vánočního stromu

Výzva k očkování proti nemoci COVID-19

Vážení občané,
byli jsme oslovení nemocnicí MEDITERRA-Sedlčany, s.r.o., abychom oslovili občany naší obce a vyzvali je tak k očkování proti nemoci COVID-19.
Sedlčansko se řadí s mírou proočkovanosti občanů alespoň první dávkou 63,4% mezi regiony s nejvyšší proočkovaností v ČR a to především díky dobré dostupnosti očkovacího centra. Přesto dosažená hodnota stále nedosahuje míry nutné pro zvládnutí epidemie.
Vysoký počet úmrtí s nákazou COVID-19 tak řadí ČR mezi státy s nejvyšší úmrtností na světě.
Potřebujete-li pomoci s registrací, obraťte se na tel: 736 515 092 - koordinátorka nemocnice Vás ráda po telefonu zaregistruje.
Je možné rovněž zajištění očkování imobilních občanů prostřednictvím mobilního očkovacícho týmu přímo v Prosenické Lhotě. Zájemci, prosím, hlaste se na tel: 724 181 367 Čížková nebo přímo na úřadu.
Více podrobností naleznete: ZDE