Ubytování v soukromí

Ubytování v soukromí

Nabízíme pronájem zrekonstruované chalupy (ubytování v soukromí) v malé obci Prosenická Lhota ve Středočeském kraji. Objekt je vhodný pro rodiny s dětmi a nadšence do rybaření – 300m od chalupy se nachází sportovní rybník Jelito.

Chalupa má 2 samostatné pokoje ( 3+4 místa) s možností postýlky a v obývacím pokoji jsou 2 válendy. Kuchyň je vybavena základními prostředky na vaření. Koupelna je vybavena sprchou, která je umístěna ve vaně a vytápí se teplovzdušným ventilátorem a ve dvou místnostech je možné si přitopit krbovými kamny. Celý objekt je uzavřen dřevěným plotem a je v klidné části obce. Na zahradě najdete ohniště, gril, pískoviště, posezení a lze zapůjčit menší dětský nafukovací bazén.

Parkoviště pro 2 auta je zajištěno u chalupy a do stodoly lze uzavřít kola a pod.

V obci můžete využít dětské hřiště.

Tuto obec najdete v turistické oblasti Toulava kde je mnoho možností k výletování pěšky i na kolech. Ke koupání lze využít blízký lom (4km) Bořená Hora kde si lze zaplatit i potápění a další možnosti koupání je rekreační oblast Živohošť a Častoboř (15km) nebo Biotop Votice (15km).

Zajímavosti v okolí do 30km:

Rozhledna Drahoušek, Krčínova cyklostezka, zámek a park Vrchotovy Janovice, Slapská přehrada, retroautomuzeum Strnadice, Křečovice – rodiště Josefa Suka a natáčel se zde film Vesničko má středisková, Skanzen Vysoký Chlumec.

Stravování vlastní. Nejbližší restaurace Štětkovice (3km) U Jiráčků.

Vychovaní domácí mazlíčci vítáni.

Cena za víkend (PÁ-NE) 5 400 Kč,

cena za týden (SO-SO) 15 000 Kč za celý objekt

Kontakt na majitele: 
tel: 724 274 603
Facebook