Akce v obci a okolí

Videospoty v oblasti "péče o seniora v rodině"

Dobrý den,

s projektem Senioři v krajích (@seniorivkrajich) jsme vytvořili deset dílů vzdělávacích, tematických videoklipů. Ty mají za úkol informovat veřejnost o problémech nejen starší generace. Videospoty odpovídají na otázky v oblasti péče o seniora v rodině, seniorské obálky (I.C.E. karta), stárnutí ve zdraví, dobrovolnictví, age managementu, násilí na seniorech, mezigeneračnímu soužití, veřejnému prostoru i například nyní velmi aktuální kyberbezpečnosti. Krátké animované klipy jsou určené lidem všem generací

Videa najdete na našem Youtube kanálu zde: https://www.youtube.com/channel/UCJtArtCw_4lpncFwtPX0HFQ a jsou seřazené do playlistu. (po spuštění půjdou za sebou, lze je však pouštět i dle libosti)

Videospoty jsou určené k volnému šíření a my věříme, že mohou mnoha lidem pomoci. Prosíme proto o jejich šíření, a to skrz televizní obrazovky a monitory na úřadech, čekárnách lékaře, autobusech MHD i meziměstských, při besedách, v seniorských domech, skupinách i ve školách... Promítat je lze zdarma.   

Kdo by potřeboval mít videospoty stažené - fyzicky v počítači či flash disku, neváhejte napsat svému krajskému koordinátorovi. Rádi vám je poskytneme.
Kontakty na koordinátory naleznete na https://seniorivkrajich.mpsv.cz/mapa-cr/

Další info k videospotům naleznete zde https://seniorivkrajich.mpsv.cz/animovana-videa-maji-nejen-vzdelavat/.

Děkujeme za spolupráci.

cid:image003.jpg@01CFBBA8.A38C8970Bc. Martina Doupovcová

Krajská koordinátorka pro Středočeský kraj

Implementace politiky stárnutí na krajskou úroveň

Odbor sociálních služeb a sociální práce

Oddělení stárnutí a sociálního začleňování

Ministerstvo práce a sociálních věcí

Na Poříčním právu 1, 128 01 Praha 2

www.mpsv.cz

Kontaktní adresa:

Na Maninách 876/7, 5.patro

170 00 Praha 7

Mobil: 778 455 760

E-mail: martina.doupovcova@mpsv.cz